23 Ekim 2015

ING Bank Şifremi Bir Türlü Düzeltemediler!

Operatörümü değiştirdiğim için bunu bildirmek üzere telefon ile bankanızı aradım. Fakat kullanmakta olduğum şifremin yanlış olduğu anonsu ile karşılaştım. Bunun için şubeye gitmem gerektiği söylendi ve Çağlayan Adliyesinin yanındaki şubeye gittim. Oradaki görevli işlemimin yapıldığını söyledi. Özellikle eski şifremi kullanabileceğimi sordum ve kullanabileceğimi söyledi.
Daha sonra tekrar 0850 2220600 numaralı çağrı merkezini aradım. Görevli cebime şifre gönderdi ve o şifreyi tuşlamama rağmen sistem şifreyi girmemi söyledi. Kapatıp tekrar aradım. Eski şifremi kullanayım dedim. Ama o da hatalı dendi. Bu konuda acil yardım istiyorum.

Levent 211 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi23 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn Levent M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 23/10/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi23 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn Levent M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön