18 Mart 2013

ING Bank Sevgililer Günü Kampanyası Puanım Yüklenmedi!

Kredi kartımla sevgililer günü kampanyası kapsamında 5 adet 50 TL ve üzeri belirtilen sektörlerde harcama yaptım. 50 TL puan yüklenmesi gerekiyordu, puanların son kullanım tarihi geçti, iki defa siteye mail attım, puanlarım yüklenmediği gibi bir dönüş yapan da olmadı. Ayrıca başka bir kampanyadan kazanmış olduğum puanları süresi içinde harcamama rağmen, bu puanların bir kısmı geri alındı. İtirazım yine sonuçsuz kaldı. Puanlarımın yüklenmesini rica ediyorum.

Aydın 49 Okunma

Cevaplar

  • Aydın27 Mart 2013

    Sevgililer günü kampanyası ile market kampanyası birleşmediği için puanın yatmadığını, iki kampanyanın birleşmeyeceği konusunda şart olduğunu öne sürdüler. Halbuki iki kampanya açıklamasında da kampanyaların birleşmeyeceği yönünde bir açıklama bulunmamaktadır. Ayrıca aynı iki kampanyaya deniz bonus ve garanti bonusla katıldım ikisi kartıma da puanlar yattı. Bu bankaya kesinlikle güvenmiyorum, puan yüklememek için elinden geleni yapıyor, en kısa sürede kartımı kapattıracağım, ingbank benim için artık bitmiştir.

  • ING Bank Temsilcisi26 Mart 2013

    Sn Aydın T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 26/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi18 Mart 2013

    Sn Aydın T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön