03 Mayıs 2016

ING Bank Sefaköy Şube Telefonları ve Çağrı Merkezi Telefon Aktarımları..

Sefaköy Şubesi telefonlarına hiçbir şekilde ulaşamıyorum. Akabinde çağrı merkezinden aldığım 1023, 1043 ve 5005 dahili numaralardan aradığımda tekrar kimse telefonlara cevap vermemektedir. Bu süre zarfında çağrı merkezinde 7-8 personel ile ve 23 dk Sefaköy Şubesine ulaşmak için vakit harcadım. ING Bank'ın bu eksikliğinin acil olarak giderilmesini rica ederim.

Hakan 111 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi04 Mayıs 2016

    Müşterimiz Sn Hakan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Mayıs 2016

    Müşterimiz Sn Hakan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön