21 Şubat 2013

ING Bank Sanal Kredi Kartında Sorun Var!

18.02.2013 Tarihinde İnetrnet ortamında Sanal Kredi kartı oluşuturarak (1000TL Lİmit ) yurt dışından alışveriş yaptım lakin site ilk aşamada hata verdiğinden işleminiz gerçekleşmemiştir şeklinde tekrar denedim. Kredi kartı dönem için işlemler bekleyenler kısmına baktığımda iki kere çekim yapıldığını toplamda 1.000 TL limit oluşturmama rağmen 1500 TL lık bir harcama olduğunu gördüm.

Buna istinaden çağrı merkezini aradım ve neden limit aşımı olduğunu olmamasını gerektiğini sorarak şikayet oluşturdum ( 17089 şikeyt numarası ). Çağrı merkezindeki kız arkadaş böyle şeyler olabileceğini normal olduğunu söylediler, böyle bir şey olabilir mi neden sanal kart oluşturalım o zaman?

Cemil 162 Okunma

Cevaplar

  • Cemil04 Mart 2013

    Banau ulaşamdıkları Dogrudur cagrı merkezini aradım cevabı öğrenmek için . Kredi kartındaki blokenin kaldırıldığı söylediler. Bekleyen işlemlerde hala gözüküyor .Sıkıntı Devam ediyor. Asıl mesele benim sorum sanal kredi kartı limitinin nasıl geçildiğiydi. Bu yönde bir cevap yok. Gerçekten şıkayetleri dinliyorsanız detaylı araştırın ve doğru açıklama yapın . Sorumu tekrarlıyorum sanal kredi kartının limiti nasıl aşılır .ben bunun cevabını istiyorum

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sn Cemil M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 27/02/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimiz, iletmiş olduğu talebi ile ilgili cep telefonuna konu hakkında sms gönderilmiştir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sn Cemil M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön