14 Şubat 2014

ING Bank Sanal Karta Hediye Bonus Verilmemesi

Gittigidiyor'dan 25 Aralık 31 Aralık 2013 tarihleri arasında 500 Tl üzeri alışverişe 50 Tl Bonus hediye kampanyasına mesaj ile katıldım. Alışveriş yaptım. Sanal kart ile ödeme yapmam nedeni ile 50 Tl Bonusum verilmedi. Sanal kart, bağlı olduğu ana kartın, ek kartıymış, bu sebeple hediye bonus verilmezmiş. Kampanyada sanal kartın geçersiz olmadığına dair bir açıklamada bulunmamaktaydı.

Recep 104 Okunma

Cevaplar

 • Recep28 Şubat 2014

  Gittigidiyor kampanyasında Sanal Kartın geçerli veya geçersiz olduğuna dair bir açıklama bulunmamaktaydı. İng ile Gittigidiyor arasında yapılan anlaşma gereği sanal kart geçerli değilmiş. Sanal kartı güvenliğim nedeni ile tercih etmiştim. Müşterisini, Gerçek kart bilgilerini paylaşmaya zorlayan bu anlayışı anlamak elbette mümkün değil. Sorun; 1- Yeterli açıklama yapılmayan kampanya, 2- Müşterinin gerçek kart bilgisini paylaşmaya yönlendiren sistem. Konuya elbette olumsuz yanıt verildi.. İng ile muhtemelen yola devam etmeyeceğim..

 • ING Bank Temsilcisi28 Şubat 2014

  Sn Recep Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 28/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Recep20 Şubat 2014

  7 gün olmasına rağmen herhangi bir olumlu yada olumsuz bir cevap alamadım.

 • Recep18 Şubat 2014

  Şu ana kadar olumlu veya olumsuz gelişme olmadı. İnceleme devam ediyor anlaşılan.

 • ING Bank Temsilcisi14 Şubat 2014

  Sn Recep Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön