17 Ocak 2015

ING Bank Şaibeli Kredi Kartı Başvurusu!

İnternetten online başvuru sonucunda ING Bank müşteri hizmetlerinden beni aradılar. Yaklaşık 30 dakikalık görüşme sonucunda kredi kartı için adres bilgilerim kişisel bilgilerime kader her şeyi verdim, hatta kredi kartı teslim adresini dahil sordular kart 1 hafta içinde teslim edilecek dediler.

Aradan dakikalar geçtikten sonra telefonuma kredi kartının onaylanmadığını bildiren bir mesaj geldi T.C. Kimlik numaramdan benim kim olduğumu görüyorsunuz zaten adresime kadar sorup 30 dakika telefonda muhabbete ne gerek vardı?

Halil 537 Okunma

Cevaplar

  • Halil 12 Şubat 2015

    Kesinlikle en son tercih edilecek bir banka

  • ING Bank Temsilcisi20 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn Halil K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 20/01/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi19 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn Halil K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön