10 Nisan 2013

ING Bank Sadece ve Sadece Kredi Ödememi Yaptığım Hesaptan Ücret Alınıyor!

ING Bank'tan 2,5 sene önce 88.000 TL'lik konut kredisi çektim. Bu zamana kadar kredi taksitlerim de 1 gün bile gecikme olmadı. Her ay kredi günümden önce hesabıma EFT yaparak taksitlerimi ödüyorum. Kredi çektiğim günden bu gününe kadar 1 kere bile bu hesabı kullanmadım. Ancak her ay 11 TL hesap işletim ücreti alıyorsunuz.

Ben bankanın verdiği borcumun taksitlerini ödüyorum ancak Telefon bankacılığı ile görüştüğümde hesaba otomatik ödeme talimatın verin alınmaz diyorsunuz. Ben hesabımı kullanmadığımı söyledim neden otomatik ödeme talimatı vereyim. Kesinlikle de hesabı kullanmayacağım.

Sizden ricam; sadece kredi ödemesi yaptığım bu hesabımdan alınan hesap işletim ücretini bir an önce iade etmeniz.

Özge 88 Okunma

Cevaplar

 • Özge 05 Eylül 2013

  şikayetimi bddk ya da iletiyorum. Hiç yardımcı olmadınız. Kullanmadığım hesap için bana, otomatik fatura verin diyorsunuz. benden kullanmadığımı iletiyorum.

 • Özge 02 Mayıs 2013

  Beni arayarak ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Ancak maalesef çözüm üretmediniz. Ben bankanızı sadece kredi borcumu ödemek için kullandığımı iletiyorum ancak hesabından her ay hesap işletim ücretini alıyorsunuz. Ben hesabı hiç işletmiyorum ki, sadece sadece sizden aldığım kredimin borcu ödüyorum. Bu nedenle en azından 2013 yılı için aldığınız ücretin iadesini rica ediyorum. Her ay kredi ödemelerimiz çok düzgün yapıyorum, 1 gün bile gecikme olmuyor. İade etmemiz halinde konuyu ** BDDK ** ya iletiyor olacağım, hiç kullanmadığım hesabın ücreti nedeni ile. Bilgilerinize sunarım.

 • ING Bank Temsilcisi15 Nisan 2013

  Sn Özge Bal A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 15/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi10 Nisan 2013

  Sn Özge Bal A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön