26 Mart 2013

ING Bank Reklamlarla Tamamen Ters Bir Hizmet Anlayışı!

Bankanın İzmit şubesine gittim Hesap İşletim Ücretsiz turuncu hesap açmaya, ancak oradaki çalışan bana vadesiz hesap da açtı yanında hesap işletim ücreti almak için. Ertesi gün onu kapattırmaya gittim sadece vadesiz hesap kapansın dedim öyle dilekçe doldurdum ancak benim turuncu hesabım da kapandı.

Banka çalışanı bana tamamen düşman bir tavırda, çalışanın ismi de D**** hanım, bireysel müşteri hizmetlerinde çalışıyor.

Kadir 83 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi27 Mart 2013

    Sn Kadir A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 27/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi26 Mart 2013

    Sn Kadir A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön