02 Nisan 2013

ING Bank Reklam Aramaları Bıktırdı!

Bankanızın uzun süredir müşterisiyim. Ancak son dönemlerde uyguladığınız satış tekniğini beni son derece rahatsız etti. Gün içerisinde en az 3 kere bant kaydına yüklenmiş bilgileri dinletmek üzere beni aramanızdan yoruldum. Bununla ilgili şikayetimi müşteri hizmetlerinizi de ilettim ve aradan 20 dakika sonra tekrar arandım. Bu konuyla ilgili aranmak istemiyorum ve tarafıma dönüş sağlanırsa sevinirim. Aksi halde yasal haklarımı kullanacağımı bildiririm.

Sevgi 61 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sn Sevgi L. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sn Sevgi L. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön