26 Ağustos 2013

ING Bank Ramazan Kampayasından Bonuslarımı Yüklemedi!

ING Bank Ramazan ayında 5 defa yapılan 75 TL'lik alışverişe 50 TL bonus kampanyasında koşullara yerine getirmeme rağmen bonusumu yüklemedi. Müşteri hizmetleri ile görüşmemde market alışverişlerimin ve yakıt harcamalarımın firma kodlarının bankada kayıtlı olmadığı için işlemlerin geçersiz olduğu, bu durumda alışverişten önce alışveriş yapılacak olan firma kodunun kayıtlı olup olmadığı ING Banka sorulması gerektiği ve yapılan 5 alışverişin 2 adedinin geçerli olduğu sadece bunun bonusunun yükleneceği bildirilmiştir. Her alışveriş yaptığım firmanın kampanyaya dahil olup olmadığını sorgulamam gerektiği kampanya koşullarında belirtilmemiştir. 50 TL bonusun kredi kartıma yansıtılmasını talep ediyorum.

Abdullah 102 Okunma

Cevaplar

 • Abdullah'ın Teşekkür Mesajı07 Eylül 2013

  BİRAZ GEÇ OLDU AMA PUANLARIM YÜKLENMİŞTİR. İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

 • ING Bank Temsilcisi05 Eylül 2013

  Sn Abdullah B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Abdullah 01 Eylül 2013

  PUANLARIM YÜKLENMEDİ..... SÖZÜNDE DURMAYAN BANKA BENİM İÇİN BİTMİŞTİR. BUGÜNDEN İTİBAREN ING BANKTAKİ TÜM HESAPLARIMI VE KREDİ KARTIMI İPTAL EDİYORUM.

 • Abdullah 27 Ağustos 2013

  İLGİLENİLMEKTEDİR DENİLİYOR FAKAT HALA YAPILAN BİŞEY YOK PUANLARIN KULLANMA SÜRESİ YÜKLENMEDEN DOLACAK HERHALDE!!!!

 • ING Bank Temsilcisi26 Ağustos 2013

  Sn Abdullah B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön