18 Eylül 2013

ING Bank Ramazan Kampanyasında Hak Ettiğim Yüklemeyi Yapmadı!

Kampanya koşulları gereği 5 sefer 75 TL harcama yapmama rağmen 50 TL yüklenmedi. Müşteri hizmetlerini aradım. Bana harcamalarımdan birinin konaklama olduğunu bu yüzden geçerli olmadığını söylediler. (Manisa ING Bank şb. çalışanlarına zahmet edip sorsalar oranın aynı zamanda benzin istasyonu olduğunu öğrenirlerdi)

Kendilerine oranın Manisa çıkışında konaklama tesisinin benzin istasyonu olduğunu talep edilirse benzin fişini ve plaka fişini kendilerine fax yoluyla gönderebileceğimi söyledim.

Bu sefer işlemin garanti pos cihazından geçmediğini söylediler. Bende kampanya şartlarını defalarca okuduğumu böyle bir şartın olmadığını söylememe rağmen 50 TL yükleme yapılmadı. Sadece 20 TL yükleme yapıldı.

Recep 81 Okunma

Cevaplar

 • Recep20 Eylül 2013

  Bana 20 eylül 2013 tarihinde gönderdiğiniz bilgilendirme mesajınızda 17 eylül 2013 tarihinde yükleme yapıldığını belirtiyorsunuz (20 tl). Sıradan cevaplar yazıcağınıza şikayetimde belirttiğim konuyu anlamaya çalışsanız. Ben şikayetimi 18 eylül de yapıyorum ve yüklenen 20TL yerine 50tl yükleme yapılması gerektiğini belirtiyorum.inşallah bu sefer ne demek istediğimi anlarsınız.pazartesinden itibaren turuncu hesabımı ve otomatik ödemelerimin hepsini iptal edicem.ürün satacağınız zaman telefonla arıyorsunuz.şimdide telefon etmenizi bekliyorum.iyi çalışmalar

 • ING Bank Temsilcisi20 Eylül 2013

  Sn Recep G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Recep19 Eylül 2013

  telefonum 24 saat açık aramış olsanız ulaşırdınız. telefonunuzu bekliyorum

 • ING Bank Temsilcisi19 Eylül 2013

  Sn Recep G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 19/09/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır.Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi18 Eylül 2013

  Sn Recep G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön