11 Nisan 2016

ING Bank Rahmetli Olan Eşimin Kredi Kartı...

Eşimi 3 sene önce kaybettim diğer bankalarda kapattığım gibi ING Bank'ta bulunan hesaplarını Samsun Çiftlik şubesinde kapattırmıştım ama 1 yıl sonra bu sorunu ING Bank'ta yaşadım kart aidatı borcu bile geldi Eşim adına. Şu anda İzmir Karşıyaka da oturuyorum Karşıyaka şubesinde Ö********* beyle uğraştım resmen tehdit etmişti beni yatırmazsanız bu borç artacak zorla alınacak diye genel merkezle yine Şikayet Var sayesinde bana ulaşıldı özür bile dilendi. geçen ay yine bir ekstre geldi olmayan kartla ilgili bu sefer Çarşı şubesine gittim ölüm belgesi fakslandı tamam denildi ama yine bu ay bu sorunu yaşıyorum yine kart aidatı ücreti yine aynı şeyleri yaşamak istemiyorum umarım yine yetkililer duyar sesimi inanın yoruldum bu banka ile uğraşmaktan aynı sorunu tekrar tekrar yaşamaktan.

Özengül 204 Okunma

Cevaplar

  • Özengül'in Teşekkür Mesajı15 Nisan 2016

    İlgisinden dolayı Neşe hanıma çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun 2014 te aynı sorunu yaşamıştım 2015 te hiçbir şekilde yaşamadım 2016 da böyle bir şey yaşamak açıkçası beni tereddütte bıraktı inşallah yaşamam bir daha Neşe hanıma güveniyorum ve tekrar çok teşekkür ediyorum.

  • ING Bank Temsilcisi14 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn Özengül K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 14/04/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi11 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn Özengül K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön