14 Temmuz 2014

ING Bank Puanlarım Geri Alınmış!

Kazanmış olduğum puanlarımı geri almıştır ING Bank ve ben bu konu hakkında görüştüğümde puanlarınızı istediğiniz zaman kullanabilirsiniz demişlerdi. Ekstreyi gördüğümde şaşırdım doğrusu küçük bir meblağ yalnız bu benim hakkım iken neden geri alınsın. Ekstrede şu ibare vardı aynen yazıyorum.

05/07/2014 ING Bank günlük paket bonus iade -3.92 TL. bankadan puanları geri istemekteyim!

Bilal 238 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi17 Temmuz 2014

    Müşterimiz Sn Bilal B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 17/07/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi14 Temmuz 2014

    Müşterimiz Sn Bilal B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön