03 Eylül 2013

ING Bank Puanımı Yüklemedi!

Ben ING Bank bonus kredi kartı kullanıcısıyım. Ramazan ayı içerisinde yapılan Ramazan kampanyasına katıldım ; fakat kampanya bitiminde kartıma yüklenmesi gereken 50 TL bonus yüklenmedi!

Müşteri hizmetlerini aradığımda kampanyadaki market akaryakıt türlerinden 6 alışverişim olduğu halde 4 tanesinin kampanyaya dahil olduğunu söyledi. İtirazım sonucu talep alınarak dönüleceğini söylediler ve ne arayan var ne de soran. Görüyorum ki şikayet çok ve hala bir kuruşluk puan bile yüklenmemiş. ING Bank'tan 50 TL bonusum yüklenmesini talep ediyorum!

İsmail 43 Okunma

Cevaplar

 • İsmail 17 Eylül 2013

  evet sağolsunlar müşteri hizmetleri arayarak sorunuma çözüm getirdiler. müşteri hizmetlerinin bu hatayı giderirken uyguladıkları hizmet için teşekkür ederim.

 • İsmail 17 Eylül 2013

  ilgili bir banka, çalıştığım için memnunum.

 • ING Bank Temsilcisi17 Eylül 2013

  Sn İsmail Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 17/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • İsmail 07 Eylül 2013

  Sadece hazır matbu cevaplarla cevaplıyorlar maalesef ne arayan ne de çözüm getiren var. Yolları ayırmak lazım bu bankayla.....

 • ING Bank Temsilcisi03 Eylül 2013

  Sn İsmail Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön