14 Ağustos 2013

ING Bank Puanımı Geri Aldılar!

Bana kredi kullandığım için zorla kart verdiler kullanmıyordum kullanmam karşılığında bir defa aylık kullanımım 500 TL harcamam olursa 30 lira puan vereceklerini söylediler. Bende kabul edip kartımı açtırdım ve kullandığım puanı geri aldılar gerekçesiz müşteri hizmetlerini aradığımda bana 12 aylık 500 TL kullanım karşılığı bunu verdiklerini söylediler.

Ancak bana 12 aylık kullanımdan bahsetmediler. Ben puanımı falan istemiyorum ben sadece benim onay kaydımı dinlemek istiyorum. ING Bank müşteri hizmetleri bunun internetteki sitelerinde şikayetle mümkün olduğunu söylemesine karşılık internetteki banka sitesinde böyle bir bölüm göremedim.

Özgür 77 Okunma

Cevaplar

 • Özgür'nin Teşekkür Mesajı18 Ağustos 2013

  ıng bank yönetimi ve çalışanlarına teşekkür ediyorum.

 • Özgür'nin Teşekkür Mesajı15 Ağustos 2013

  şikayetim çözüme kavuştu ıng bank yetkilileri ve çalışanlara tesekkür ederim...

 • ING Bank Temsilcisi14 Ağustos 2013

  Sn Özgür K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 14/08/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi14 Ağustos 2013

  Sn Özgür K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön