12 Eylül 2014

ING Bank Puanımı Düşürdü.

ING Bank'tan kredi çekmiştim. Her ay düzenli bir şekilde taksitlerimin ödemesini yaptım elimde belgelerim var hiç aksatmadım ama ING Bank kendi kafasınca bana hiçbir bilgi vermeden her taksitimden hesap işletim ücreti almaya başlamış. Benim bilgim yok.

3 ay sonra bana dönüş yapıyor 3 aydır kredi taksitinizi ödemediniz diye nasıl olur dedim hesap işletim ücretimi ödemediğiniz için taksitleriniz ödenmedi olarak gözüküyor dedi. Ödeme yaparken neden söylenmedi. Daha sonra benden her ay kafasına göre 10-15 şeklinde hesap işletim ücreti aldılar. Şimdi kredi çekemiyorum puanımı düşürmüşler ve hala hesabımı kapatmamışlar mahkemeye vereceğim. Sicilimi kirletti.

İhsan 663 Okunma

Cevaplar

 • İhsan 23 Ekim 2014

  bana 1 ay içerisinde çözüleceği konusunda bilgi verildi ancak hiç bir ilerleme yok. ne dönüş yapıldı ne olumlu bir sonuç olmadı şimdi ne kadar bekleyim 2 ay mı 3 ay mı isterseniz 2 yıl ne dersiniz? puanım ile ilgili hiç bir düzelme olmadı.

 • İhsan'ın Teşekkür Mesajı23 Eylül 2014

  Fazladan almış olduğunuz hesap ücretlerinin iadesi yapıldı. Ancak puanım düzelmedi. puanımın düzeltilmesi konusunda yardımcı olmanızı rica ederim.

 • ING Bank Temsilcisi22 Eylül 2014

  Müşterimiz Sn İhsan Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 22/09/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • İhsan 16 Eylül 2014

  hiç bir şekilde çözüm yolu bulmadılar ilgilenmediler. başlarından atmaya çalışıyorlar. bu kadar ilgisiz bir banka görmedim

 • ING Bank Temsilcisi12 Eylül 2014

  Müşterimiz Sn İhsan Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön