08 Mayıs 2013

ING Bank Promosyon Ödenmedi!

İl Eğitim Denetmeni olarak 2011 yılında Muğla ilinde göreve başladım. Ancak: İl Milli Eğitim Müdürlüğü biz atanmadan önce beş yıllığına sözleşme yaparak, görevli personele 1750 TL promosyon ödemiş. Bende bu ilde görev yaptığım için geldiğim İlden de tam sözleşme yapılacağı yıl ayrıldığım için alamadım. bankanıza dilekçeyle başvurdum. ödenemeyeceği cevabını aldım.

ING BANK'la bana herhangi bir soru sorulmadığı gibi mağdur edilmekteyim.Benim adıma yapılmış. Sizin bankanızdan maaş alıyorsam Promosyon alma hakkımın olduğunu ve bu hakkımın tarafıma sağlanmasını istiyorum. Nitekim bu konuyu mahkemeye taşımayı da düşünmekteyim.

Ayşe 136 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi18 Haziran 2013

    Sn Ayşe T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak Muğla Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Sn Ayşe T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön