08 Ekim 2016

ING Bank Pos Komisyonu...

ING Bank ile yazarkasa pos müşterisi olmak için müracaat ettiğimde aylık ciromun 1500-3000 TL arasında olabileceğini belirttim ve buna karşılık aylık 30 TL fix bir komisyon alacaklarını belirttiler. İlk ay 100 TL'ye yakın bir kesinti olunca bankadaki görevliye durumu anlattım ve evet haklısınız fazla kesilen tutarı hemen geri istemek için adınıza şikayet giriyorum dedi. Daha sonra zaman zaman sonucunu sorduğumda daha dönmediler şeklinde defaten cevaplar aldım. Bende ING bankın kendi sitesinden durumu anlattığım yeni bir şikayette bulundum, fakat daha hala ne kendi şube personellerine ne de bana geri dönüş yapmamakla birlikte 2. ve 3. ayda da yüksek tutarda kesinti yaptılar. Durum hakkında geri dönüş bile yapmayan bu banka umarım size yaptığım şikayet sonucu geri dönüş yapar. Zaten bu gidişle bu şekilde çalışma yapmayacağım.

Ali 337 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi10 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Ali Osman Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 10/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi08 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Ali Osman Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön