16 Aralık 2015

ING Bank Pos Cihazında Sıkıntı!

Gece saat 19.00 civarı bir işlem esnasında pos cihazımda bir sıkıntı oluştu, pos destek hattını aradım çok uzun süre birazdan bağlanacaktır müziği dinledim ama kimse bağlanmadı sonra ING Bank'ı aradım pos destek hattında müşteri temsilcisine bağlanamıyorum yardımcı olur musunuz dedim kendisi aciliyet bildirerek yazdı ve 5 dakika içinde aranacaksınız dedi fakat kimse aramadı. Bir süre sonra tekrar müşteri hizmetlerini aradım tekrar bir kayıt oluşturdu yine çok kısa bir sürede aranacaksınız dedi ama yine kimse aramadı. Bankanıza olan güvenimin sarsıldığı şu durumda bu ciddiyetsiz yaklaşımın sebebini öğrenmek istiyorum.

Yusufcan 46 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi16 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn Yusufcan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 16/12/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn Yusufcan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön