16 Nisan 2013

ING Bank Personeller Paraları Çöpe Atıyorlar!

İng Bank Kırıkkale Merkez Şubesinde Çalışmakta Olan Personeliniz 16. 04. 2013 Tarihinde Öğleden Önce Saat 11:00 - 12:00 Saatleri Arasında Banka işleyişinin sorunlarından dolayı kartımı ve bankada bulunan tüm tanımlı kartlar ve hesaplarımın kapatılmasını istedim kapatmak istediğimde kuruş kalmayacağını söylediler. Hesabımdaki Kuruşu Almak için gişeye gittiğimde hesabımda 0, 30 krş varmış banka gişesinde bulunan bayanın 0, 30 kuruşunun bulunmadığı ve 0, 10 kuruş bulunduğunu ve onu almamı istedi ben de tamam kalsın para istemiyorum ama hesabımı sıfırlayın dedim bayan 0, 30 kuruş tahsilat yaptı ve 0, 10 kuruşu çöp tenekesine attı.

Bu bayan hakkında şikayetçiyim. gereğinin yapılmasını istiyorum

Mustafa 96 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sn Mustafa K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 18/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sn Mustafa K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön