12 Ocak 2016

ING Bank Personelinin Kaba Davranışı!

1 ay önce turuncu hesabımı kullandığım internet bankacılığım hat değiştirdiğim için bloke oldu bunun için İstanbul Beykent şubeye gidip bildirdim dilekçe istediler. Yazdım bir hafta bekledim açılmadı. Müşteri hizmetlerini aradım istek oluşturdular yine açılmadı bir daha aradım yine şubeye mail attılar gene ses yok.

Bugün gittim şikayetimi dile getirmeye olmuşsa olmuş ne yapalım bir üslupla kovmaktan beter edildim. Tepki gösterince güvenlik görevlisi C*** isimli şahıs tarafından ben sınır hastasıyım illa delireyim diye tepkiyle üstüme yürüdüler. Adlarını sordum şikayet için söylemiyorum ne yapacaksın ha dediler. Böyle sorunlu bir şube görmedim ömrümde.

Semra 96 Okunma

Cevaplar

  • Semra'nın Teşekkür Mesajı13 Ocak 2016

    Arayarak geri dönüşünüz için teşekkürler

  • ING Bank Temsilcisi13 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn Semra Çavuş Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 13/01/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi12 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn Semra Çavuş Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön