04 Mart 2015

ING Bank Personelinin İlgisizliği.

Marmaris şubesine ikinci defa kredi çekmek istediğim ING Bank'a yine gittiğimde bekledim 40 dakika rahat oturmuşumdur boş boş ve bireysel bankacılık çalışanlarının biri boş olduğu halde, beklemesine ve numaram olmasına rağmen dışarıdan para yatırmak isteyen bir kişinin direk geçip işlem yaptırması hiçte hoş bir davranış değil. Gerçekten nefret ettim Türkiye'ki bankalardan bu kadar sorun ikinci sınıf muamelesi yapılmaz. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Günay 346 Okunma

Cevaplar

 • Günay'ın Teşekkür Mesajı12 Mart 2015

  Şikayetimle bizzat ilgilenen Banu hanıma candan teşekkür ederim.

 • ING Bank Temsilcisi06 Mart 2015

  Müşterimiz Sn Günay Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi05 Mart 2015

  Müşterimiz Sn Günay Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 05/03/2015 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi04 Mart 2015

  Müşterimiz Sn Günay Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön