06 Haziran 2016

ING Bank Personelinden Şikayetçiyim!

İzmir Karşıyaka Bostanlı ING Bank şubesinde kapıdan girince sağ tarafta çalışan b.. bey insanlara kötü davranışlar içerisinde olmakla birlikte soru sorduğumuzda her türlü tehdit ve hakarete maruz kalmaktayız. Geçenlerde bir işlemim vardır yardımcı olur musunuz dediğimde terbiyesizce konuşmalar hareketler. Yardım istiyoruz etmeyecekseniz bu yaptıklarınız size yakışmıyor. Bir hafta önce de başkalarından duymuştum doğruymuş. Daha önceki personelleri daha güzeldi.

Gökhan 157 Okunma

Cevaplar

 • Gökhan 08 Haziran 2016

  5651839 No.lu şikayetle ilgili beni aradıklarında anlaşma sağlanamamıştır. Karşıyaka bostanlı şubesini mahkemeye vermiş bulunmaktayım. Personellerden çalışan barış bey gibi kötü bir insanla karşılaşmadık. Hakaret edici tehdit edici konuşmayı mahkemede yapsın

 • Gökhan 06 Haziran 2016

  İng bank ile ilgili görüşmelerimiz olumsuz sonuçlanmıştır. Bostanli şubesini mahkemeye vermiş bulunmaktayım. Hayatta birileri karşılarına çıkacak ki hatalarını anlayacaklar. Hakaret ve tehdit edici konuşmak nasılmıs mahkemede cevabını versin

 • ING Bank Temsilcisi06 Haziran 2016

  Müşterimiz Sn Gökhan Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 06/06/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi06 Haziran 2016

  Müşterimiz Sn Gökhan Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön