12 Eylül 2013

ING Bank Personeli Şahsi İşi İçin Müşteri Bekletiyor!

10. 09. 2013'de Tokat şubesinde gişe işlemlerimi yaptıktan sonra , müşteri hizmetlerinden bana gelen bir telefon ile ilgili bilgi almak için ,bireysel müşterilerle ilgilenen ve boş olduğunu gördüğüm iki personelden erkek olana sorumu sordum. Kısık sesle verilen bir cevap sonrası meşgul olduğunu
ve beklemem gerektiğini anladım. Bir süre ayakta bekledim.

Personelin işi uzun gibi geldiği için bir süre sonra oturarak bekledim. Yanındaki bayana 'o an itibariyle internetten ayarladığı bir otel ile ilgili bir şeyler söyleyince, ben de otel müşteri için mi ayarladınız diye sordum. Bocalayarak hayır dedi. Sonrada sıra alıp gelmem gerektiğini ifade etti. Bunun üzerine ING Bank'ı terkettim.

Mehmet 102 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet25 Eylül 2013

  19-09-2013 tarihinde tokat şübesinden Tülay Hanım beni arayarak gerekli bilgilendirmeyi yaparak ing bank adına özür dilemiş ve gerekli işlemler konusunda bizzat yardımcı olacağını ifade etmiştir. şikayet süreci biraz yavaş işlesede ing bankın müşteri şikayetlerine ve müşteri memnuniyetine itina ile yaklaştığına dair beni ikna etmişlerdir. tokat şübesinden tülay hanıma, genel müdürlükten merve hanıma ve şikayetvar.com'a ilgi alakası için teşekkür ederim.

 • ING Bank Temsilcisi19 Eylül 2013

  Sn Mehmet Ali A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 19/09/2013 tarihinde Tokat Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Mehmet'in Teşekkür Mesajı17 Eylül 2013

  şikayetim ile ilgili bu sayfada yer alan mesaj dışında bir geri bildirim almadım. gelecek hafta içi hesabımı kapattırıp uygun gördüğüm bir başka banka tercih edeceğim. şikayetvar.com'a ise ilgisi için teşekkür ederim.

 • ING Bank Temsilcisi12 Eylül 2013

  Sn Mehmet Ali A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön