21 Ocak 2014

ING Bank Personeli Müşteriyi Yanlış Yönlendiriyor!

Geçen hafta kredi kartı ekstresi geldiğinde 59.00 tl ücret gördüm. Mersin merkez ING Bank şubesine gittim müşteri hizmetlerini aramam gerektiği söylendi. Müşteri hizmetlerini aradım bir kredi kartına bir otomatik ödeme vermem gerektiği yada ek kart müracaatında bulunmam gerektiği söylendi. Otomatik ödemelerimin hepsinin zaten Mersin şubede olduğunu söyledim.

Şubedeki personele emekli olduğumda açılan hesabın kapatılarak maaşımın emekli olmadan önce ve hale hazırda aktif olarak kullandığım hesaba yatmasını talep ettim. Müşteri hizmetlerine yönlendirdi müşteri hizmetlerinde kapatmayı şube yapacak maaş hesap değişikliğini ise kendiniz
E-Devlet'ten yapacaksınız dedi.

Ordu mensubu olmam dan kaynaklı her görev yaptığımız yerdeki hesaplarımı daha önceki şubeler Faks çekerek ve telefonla arayarak kapatılmasını talep ettim. Şubedeki yetkili hesapların açık olduğunu söylüyor, müşteri hizmetlerindeki hesapların kapalı olduğunu söylüyor.

Adem 104 Okunma

Cevaplar

 • Adem25 Ocak 2014

  Kesinlikle hayır yaklaşık 12 yıllık ing müşterisi olarak kredi kartımın 59 tl aidatı iade edilmediği için tüm hesaplarımı kapatım ayrılacağım

 • Adem22 Ocak 2014

  Tarafıma sms ile bilgi verildi ben müşteri hizmetlerini aradım bana konu ile ilgili dönüş yapılacağı söylendi ancak hala dönüş yapılmadı.

 • ING Bank Temsilcisi21 Ocak 2014

  Sn Adem D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi21 Ocak 2014

  Sn Adem D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön