11 Kasım 2013

ING Bank Personeli Çok Kaba!

08. 11. 2013 tarihinde eşimin Alanya ING Bank şubesindeki maaş hesabının kapattırılması için gittik. Banka bize işletim ücreti çıkartmış onu ödeyeceğiz. Hesaba para yatırırken hesabımızın neden kapatılmadığını sorduk.

Bize verilen cevap "işleminizle ilgili herhangi bir girişimin yapılmadığını, bu nedenle kapatılmadığı" şeklinde olduğu anda "nasıl olur biz geçen ay geldiğimizde dilekçeyi verdiğimizi bize bir ay sonra gelerek kapatabileceğimizi söylediniz. "

Şef ile görüşmek istediğimizi söylediğimizde şefin "konuşmaları duymadım, duysam da sizinle şuanda ilgilenemem"şeklinde çıkışının olması bizi şoke etti. Kendisini buradan protesto ediyorum. Bu davranışını da bütün çevreme anlatacağım.

Ali 55 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi13 Kasım 2013

    Sn Ali A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 13/11/2013 tarihinde Alanya Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi11 Kasım 2013

    Sn Ali A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön