06 Mayıs 2013

ING Bank Personel İlgisizliği Ve Yanlış Yönlendirme!

14/04/2013 saat 16. 09 da ING Bank gop şubesi atm sinden 150 tl para çektim ve kartımı almayı unuttum eve geldiğimde hemen kartı kapattırdım ama kartım ben gittikten sonra hala aktif durumda olduğundan 400 tl para çekilmiş ertesi gün bankaya gidip dilekçe yazdım kamera kayıtlarının incelenmesi için ve polise gideyim mi diye sordum .

Polise gitmenize gerek yok banka size dönecek dediler bi hafta geçti dönmediler bankaya gittim ilgilenmediler 30/04/2013 te genel merkezi aradım bana size ayın 18 inde dönülmüş kamera kayıtlarının incelenmesi için polisin bizden istemesi gerekir dediler şubeye gittim genel merkez dönmüş biz sizi aramayı unuttuk dediler. polise gittim bu zamana kadar neredeydin dediler.

Ummahan 445 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sn Ummahan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 14/05/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamadığından e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sn Ummahan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön