28 Nisan 2016

ING Bank Pegasus Plus Kredi Kartı Puan Sorunu.

ING Bank'dan zamanında uçuş puanı, ek puan veriyoruz diyerek aldığım kredi kartından elde edilen uçuş puanlarındaki oran düşürüldü. Ben her alışverişin %1'i kadar puan kazancı olduğu sırada kartımı aldım ve ona göre sözleşme yaptım. ING Bank şimdilerde bu puanı %0,5'e düşürmüş ve bununla ilgili herhangi bir bilgilendirme yapmamıştır. Sonuçta sözleşme esasına göre ben %1 oranında anlaşmamı yaptım ve imzaladım. Yani ortada kazanılmış bir hak var ve ING Bank bu hakkımda kayba yol açmaktadır. Kaybımın karşılanmasını ve sözleşmeyi yaptığımı koşulların geçerli olması gerektiğini hatırlatır gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Onur 644 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi28 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn Onur T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 28/04/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi28 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn Onur T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön