13 Ekim 2015

ING Bank Pegasus Plus Kredi Kartı Puan Kazanımları!

ING Bank'tan Pegasus Plus kredi kartı aldım, fakat harcamalarımdan %1 (yüzde bir) kazanmam gereken uçuş puan kredi kartıma az miktarda yansıyor. Ayrıca Pegasus Plus kredi kartı reklamında aylık 2000 TL ve üzeri harcamaya bedava uçak bileti diyordu ama aylardır 2500 - 3000 TL harcama yapmama rağmen bir tane bile bedava bilet vermediler, görmedim.

Kürşat 315 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi16 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn Kürşat A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 16/10/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi13 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn Kürşat A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön