13 Mayıs 2013

ING Bank Pegasus Kart Başvurum Reddedildi!

24.04.2013 tarihinde ING Pegasus Plus Kredi Kartı başvurusunda bulundum fakat başvurum reddedildi. Reddedilme sebebi ise belirtilmedi. Müşteri Hizmetlerini aradığımda bana başvurumun reddedildiğini ve tekrar başvurmam durumunda bunlarında reddedileceğini söylediler fakat yine bir sebep belirtmediler. Başvurumun neden reddedildiğini öğrenmek istiyorum ve bu karta inatla başvurmaya devam edeceğim !

Özhan 371 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sn Özhan Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 15/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sn Özhan Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön