16 Şubat 2013

ING Bank Pasif Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

ING Bank Oyak üyesi olduğum için hesap işletim ücreti muafiyeti uyguluyordu. Fakat mart 2012 itibari ile bu muafiyeti kaldırmış ve tarafıma hiçbir bilgi vermeden aktif hesabımdan aylık 6 tl hesap işletim ücreti kesmeye başlamış. Ocak 2013 ayı itibari ile tarafıma hiçbir bilgi vermeden hesap işletim ücretlerinde değişiklik yapılmış ve durdurulmuş pasif hesaplardan dahi hesap işletim ücreti çıkarmış. Toplam aylık 35 tl hesap işletim ücreti ödeyecekmişim. Günlük pakete üye olursam bu ücretlerden muaf olacakmışım. Tabi bende mecburen üye oldum. Fakat Ocak ve Şubat ayında çıkmış olan borçları ödemek zorundaymışım. Ocak 2013 tarihi itibari ile böyle bir ücretlendirmeye gideceğini hiç bir şekilde duyurmadı.

İsa 176 Okunma

Cevaplar

  • İsa23 Aralık 2013

    Cozume ulastim. Sonuc ingbank ile butun ilisigimi kestim herkese tavsiye ederim...

  • ING Bank Temsilcisi18 Şubat 2013

    Sn İsa A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Şubat 2013

    Sn İsa A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön