13 Haziran 2016

ING Bank Paramızı İade Etmiyorlar!

16.05.2016'da yapmış olduğumuz bir transferde, gönderdiğimiz kişinin iban ve ünvan bilgisi tutmadığı halde ING Bank bu paranın iadesini hala daha hesaplarımıza iade etmiş değil. Üstelik defalarca İzmit şubesini de aramamıza rağmen hiçbir şekilde telefonu açmıyorlar.

Muhammed 138 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi14 Haziran 2016

    Müşterimiz Sn Muhammed G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 14/06/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Muhammed13 Haziran 2016

    Öncelikle ING Müşterisi değilim. Ayrıca verdiğiniz telefon numarasından ulaştığımız müşteri temsilcileri konu hakkında bilgi vermiyor.

  • ING Bank Temsilcisi13 Haziran 2016

    Müşterimiz Sn Muhammed G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön