02 Kasım 2016

ING Bank Paramara Uygulamasından Hesabıma Para Gönderemedim...

ParaMara programı ile kartıma 10 TL aktarmak istedim. Ancak çok işlem yaptın dinlen gibi saçma sapan bir şey çıktı. Hesap özetine baktığımda Ziraat'ten 10 TL'lik 5 defa yüklemeden sadece 1 tanesi ulaşmış. Geri kalan 40 TL yatmamış. Lütfen 40 TL'yi hesabıma geri iadesini istiyorum. Mağduriyetimin en kısa sürede çözüleceğini umuyorum.

Mehmet 769 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi03 Kasım 2016

    Müşterimiz Sn Mehmet K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi02 Kasım 2016

    Müşterimiz Sn Mehmet K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Mehmet01 Kasım 2016

    3100 ile biten ininal kartıma yapılan ödeme ulaşmadı. Mağduriyetmi giderin lütfen!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön