26 Ekim 2016

ING Bank ParaMara Uygulamasındaki Problemler.

ParaMara uygulaması ile İninal Kartıma para yüklemeye çalışıyorum. Sürekli problem çıkıyor. Kredi kartımdan çekilmesine rağmen İninal Kartıma yüklenmiyor. ING Bank bu konuyu İninal müşteri hizmetlerine yönlendiriyor. Hafta sonu ile birlikte 5-6 gündür halan daha bu para yansıtılmadı. Dün yine para yüklemeyi denedim. Bu sefer de aynı ay içerisinde 1000 TL'den fazla yükleyemezsiniz uyarısında bulundu. Ama bu ay ben 450 TL yükledim.

ING'yi arıyorum bizde sorun yok İninal'ı arayın diyorlar. İninal 'ı arıyorum bizde sorun yok ING Bank'ı arayın diyorlar. Uygulamada ise sürekli sorun sende değil bende diyor. Sorun nerede?

Ciddi derecede ParaMara uygulamasında sorunlar var. Google play üzerinden yapılan eleştirilerin bir tanesine bile dönüş yapılmamış. Bu kadar büyük bir bankanın uygulamasında bu kadar sorunlar varken ,bunlar için tatmin edici düzeltmeler yapmaması çok ilginç.

Süleyman 473 Okunma

Cevaplar

  • Süleyman01 Kasım 2016

    Bankadan arandım ve sorunun takibi için gerekli işlemleri başlattıklarını bildirdiler. Bana açıkçası ilgilendiklerini ve benim geri dönüşümü önemsediklerini hissettirdiler. Umarım teknik ekipte bu sorunları kısa sürede çözer

  • ING Bank Temsilcisi01 Kasım 2016

    Müşterimiz Sn Süleyman D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 01/11/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi26 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Süleyman D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön