14 Mayıs 2013

ING Bank Param Hesaba Geçmedi!

13. 05. 2013 tarihinde kira yatırmak için ikitelli (bankalar caddesindeki) ING şubesine gittim. Defalarca ev sahibimin Iban numarasından kiramı yatırmaya çalıştım almadı. Herhangi bir hata da vermedi. En sonunda bankamatik parayı aldı makbuz vermedi. Ev sahibimden teyit etmesini istedim, paranın yatmadığını söyledi. Bu konu ile ilgili bugün defalarca ING Bankın müşteri hizmetlerini ve ikitelli şubesini arıyorum ancak kimse telefonu açmıyor derdimi anlatacağım muhatap bulamıyorum karşıma.

Çağdaş 67 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sn Çağdaş C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 16/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sn Çağdaş C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön