01 Şubat 2014

ING Bank Para Transferini Gerçekleştiremedi.

Daha öncede yaşamış olduğum şubenizin hatası yüzünden başka birine ait faturayı tarafıma ödetmiştiniz. Uzun bir süre uğraştırıp bıkkınlık yaratmıştınız. Bu gün yaşadığım olayda sabah verdiğim EFT talimatını gerçekleştirmeyip, akşam saat 17' de yapmak maksadıyla bana dönüş yapıyorsunuz. Bu saatte işlem ücreti alıyoruz diyerek, verdiğim fatura talimatıyla ücretsiz olduğunu söylediğiniz işlemlerden işlem ücreti adı altında haksız menfaat elde etmeye çalışıyorsunuz. Sizden isteğim sizi arama masraflarım gecikmeden doğan zararın karşılanması, aksi takdirde 31.01.2014 tarihindeki konuşma kayıtlarının şahsıma gönderilmesi, ING Bank'la derhal ilişiğimin kesilmesi ve kartın iptalini istiyorum.

Mutlu 79 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi19 Şubat 2014

  Sn Mutlu Özgür A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 19/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi18 Şubat 2014

  Sn Mutlu Özgür A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 18/02/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Mutlu06 Şubat 2014

  Konuyla ilgili olarak bana hiç bir şekilde geri dönüş yapılmadı.Gecikmenin sebebi ve benden işlem ücreti alma girişiminde bulunulmasının acıklaması yapılmadı.Ayrıca geçiktiğimiz hergün başına faiz alınan kredi kartlarına karşılık benim işlemimi geciktiren ingbank neden karşılığında bir bedel ödemiyor tamamiyle haksızlık.gecikmeden kaynaklı olan zararımı neden ben karşılamak zorunda kalıyorum. İlk fırsatta ing bankla olan ilişkimi keseceğim.kimseye de tavsiye etmiyorum bu bankayla çalışmayı...

 • ING Bank Temsilcisi01 Şubat 2014

  Sn Mutlu Özgür A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön