16 Mayıs 2013

ING Bank Para İadesi!

11/05/2013'te saat 17:23 İzmir bornova forum collezione mağazasından 34. 99 liralık alışverişimi Ing nakit kart ile iş bankası post cihazıyla gerçekleştirip 17:30'da satış iptali yaptırdım; ancak paramın iadesi gerçekleşmedi. Ing bank Muğla şubesiyle ve telefon bankacılığıyla maduriyetimin giderilmesi için görüştüm. Kendileri sorumlu olarak collezione mağazasını gösterdi.

Mağaza müdürünü aradım, sağolsun, konuyla yakınen ilgilendi; ancak o da mağazadan değil bankalardan kaynaklı bir sorun olduğunu belirtti. Hal böyleyken ben pinpon topu misali bir oraya bir buraya telefon açıp ''sorumluyu'' arama derdine düştüm.

Haklarımın ve paramın peşine bireysel olarak düşeceksem niçin Ing Bank müşterisiyim?

Zübeyde 114 Okunma

Cevaplar

  • Zübeyde'nin Teşekkür Mesajı21 Mayıs 2013

    Genel merkezin ilgisine teşekkür ederken, şube ve telefon bankacılığından memnuniyetsizliğimi dile getirmek isterim.'' Şikayetim Var'' a çok teşekkürler.

  • ING Bank Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Sn Zübeyde A. S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 21/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sn Zübeyde A. S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön