13 Mayıs 2013

ING Bank Özlük Bilgilerinin Eksikliği!

6/2005'den beri İstanbul/Aksaray şubesine maaşım yatmakta. 10 Mayıs saat 16:00gibi nakit kartımdan alışveriş yaptım ve akabinde bankamatikten para çekmek istedim. Özlük bilgilerim eksik diye işlem yapamadım ve en yakın şubeye yönlendirildim. Çarşı Bodrum şubesinde sıra alsanız da bireyseldeki görevlinin müşteriye rağmen ayrıca gelen telefonlarla"2. "bir görünmez işlem sırası mevcut. sorunun nedenine ilişkin cevap alamadım.

Bankadaki bütün paramı çekip hesaplarımı kapatmak istedim. Bu şubedeki eski kredi hesabımı aynı neden yüzünden kapatamadılar. Her an müşterilerine telefon yada e-posta ile ulaşabilen bu banka neden bu tip bir iş için nakit kartı sınırlandırır? Hele ki hesabı artı bakiye iken? Mağdurum.

Nuran 72 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Sn Nuran T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 17/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Nuran15 Mayıs 2013

    Şikayetimle ilgili Çarşı/Bodrum Şb'den arayan bayana "toplantıdayım 10dk sonra arayabilir misiniz?" dediğimde "bizde çok yoğunuz, kısa bir not ileteceğim" demesi INGBankın hizmet anlayışına ışık tuttu.Açıklamaya ilişkin soruma" bende tam bilmiyorum" demesi daha ilginçti."Beni daha net bilgilendirebilecek bir yetkiliyle görüşmek istediğimi üstyönetime bildirir misiniz" dediğimde "müşteri hizmetlerini arayınız" diyerek başından savmasına zaten anlam veremedim.Bankanın sorun çözmek yerine itibar kaybetmesinden başka bir açıklaması yok bu durumun. Çok üzüldüm ve hala yapılan açıklama, yaşadığım durumun nedenini anlamama yardımcı olmadı.

  • ING Bank Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sn Nuran T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön