18 Nisan 2013

ING Bank Otomatik Ödemeye Zorlanma!

ING bank'tan tüketici kredisi alırken kredi kartı evrakları imzalattırıldı. kredi kartımı kapatmak için kredi kartı aldığımı ve istemediğimi söyledim. memur reddedin kargodan almayın dedi ve öyle yaptım. banka aradı kabul etmezsem artı para ödemem gerekiğini söyledi ve tekrar göndereceğini söyledi. mecburen tamam dedim ama gelmedi.

Unuttuklarını düşünürken, geçen ay 48 TL olan kredimin üzerine 27 TL bu ay'da 23 TL fazla tahsil ettiler ve her ay 7 TL alacaklarını yada otomatik fatura ödeme talimatı vermem gerektiğini söylediler. ben buna zorunlumuyum? taksitlerimi düzenli ödemem yetmiyor mu? bu parayı zorla benden nasıl tahsil ederler. ben bu fazla parayı ödemek istemiyorum.

Nesrin 66 Okunma

Cevaplar

  • Nesrin 19 Nisan 2013

    Masraf ve komisyon tarifesinden bahsediyorsunuz. ben 9 TL masraflı diye biliyorum kredimi...O zaman 9TL masraf, ama sonrasında misliyle çıkartırız deseniz daha açıklayıcı olur...üstelik ben kredinin faizini ödüyorum . ve otomatik talimat vermek veya kredi kartı edinmek mecburiyetinde de değilim kredi kartımı ödeyemez duruma düştüğüm için bu krediyi aldım....ve bu parayı ödemek istemiyorum...lütfen itirazımı dikkate alınız ...saygılarımla....

  • ING Bank Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sn Nesrin E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sn Nesrin E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön