10 Haziran 2013

ING Bank Otomatik ÖdemeTalimatı Vermeyenden Aylık 7 TL Kesiyor!

2012'de Malatya ING Bank'dan Genel Müdürlük onaylı tüketici kredisi kullandım. Her ay düzenli ödemekteyim. Sadece kredi kullanabilmek amacıyla açtığım hesabımdaki 40 küsür liranın olmadığını dün gördüm. Şubedeki bay müşteri temsilcisi bunun Otomatik Ödeme Talimatı (OÖT) vermememden kaynaklandığını söyledi. Yani bu banka OÖT vermeyeni cezalandırarak parasına hukuksuzca el koyuyor.

Bir de bana diğer bankaların da böyle yaptığını söyleyerek sözümona kendini haklı çıkarmaya çalışıyor. Benim cüzdanımda 5 farklı bankanın kartı var, bunların 4'ünde OÖT yok, hiçbiri de parama el koymuyor. Derhal el konulan paramın iadesini istiyor, hesabımla ilgili bütün aktivitelerin mail adresime gelmesini istiyorum.

Mustafa 58 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa22 Haziran 2013

    umarım şikayetime konu olan duruma tüm müşteriler için son verirler. bir daha kredi çekmek istesem ing'nin bu durumunu gözden geçirmem gerekecek. Bu arada benimle iletişime geçen hanımefendi son derece yapıcı ve nazikti.

  • ING Bank Temsilcisi10 Haziran 2013

    Sn Mustafa D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/06/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi10 Haziran 2013

    Sn Mustafa D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön