02 Eylül 2013

ING Bank Otomatik Ödeme Talimatı Sorunu!

Bankaya oğlumun verdiği otomatik ödeme talimatı sebebi ile banka 11. ay, 12. ay ve 1, 2, 3, 4. aylar olmak üzere bütün faturaları 15/08/2013 tarihinde toplu olarak gecikme olmasına rağmen tahsil etmiştir. Banka bize son ödeme tarihi geçmiş faturaların kesinlikle otomatik ödenmeyeceğini telefonda beyan etmiştir. Bu hata hala düzeltilmemiş olup bankadan istediği telefonda beyan ettiği konuşmanın mail olarak tarafına verilmesini istedi ama banka sürekli oğlumu oyalıyor ve herhangi tam bir bilgi vermiyor. ING Bank'tan şikayetçiyim.

Nuri 54 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi11 Eylül 2013

  Sn Nuri A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 11/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Nuri 10 Eylül 2013

  EVET BENİ MĞŞTERİ HİZMETLERİ ARADI SAYIN İLGİLİLER BEN İNSANIM BANA DEDİKLERİ TTNET İLE GÖRÜŞMEM DİYORUM Kİ GÖRÜŞTÜM BANKA TAHSİL ETMİŞ DİYOR BANA HALA DİYORLARKİ İLGİLİ BİRİMLE GÖRÜŞ YA BU BANKA ANLAMIYOR GALİBA GÖRÜŞTÜM BANKA TAHSİL ETMİŞ

 • Nuri 06 Eylül 2013

  hiç bir şey umurlarında değil kendilerini her zaman haklı cıkartıyorlar

 • ING Bank Temsilcisi02 Eylül 2013

  Sn Nuri A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön