11 Aralık 2013

ING Bank Otomatik Ödeme İstemiyorum!

Geçen ay sırf kredi kartı işletim ücreti kesilmeyecek diye su faturasını otomatik ödeme yaptılar, ben istemiyorum bu talimatı zaten maaşımı bu bankadan alıyorum bir de üstüne işletim muafiyet var kesemezler. Ayrıca internet üzerinden otomatik talimatı kaldırmak istedim hep hata diyor, şikayetçiyim. Bir işi düzgün yapın emrivaki yapmayın ya sayın ING Bank!

Büşra 35 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi11 Aralık 2013

    Sn Büşra B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 11/12/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi11 Aralık 2013

    Sn Büşra B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön