29 Kasım 2013

ING Bank Otomatik Ödeme Gerçekleşmedi!

Kredi kartımda otomatik ödeme olan elektrik faturam ödenmediğinden 22/11/2013 elektrik kesintisi yaşadım. Akşam eve gelince küçük çocuğumla yaşadığımız kötü durumu anlatamam. Telefonla aradığımda fatura görünmüyor denildi. ama mobil bankacılıkta anında göründü nasıl oluyorsa. Hemen ödedik ama açtırmak için yalvar yakar gece vakti saatlerce rezil olduk. Maddi manevi tüm zararlarım elektrik cezaları açma kapama ücretleri vb. karşılanmalı.

Karşılanmaz ise tüm şubelerinize giderek, tüm müşterilerin önünde yaşadığım durumları avazım çıktığı kadar haykıracağım. Düzelene kadar da sürekli takipte devam edeceğim.

Nazlı 84 Okunma

Cevaplar

 • Nazlı 28 Aralık 2013

  bayağı bir uğraştan sonra sonuca ulaşıldı ama gene de hatanın kabulü olumlu bir şeydir.

 • ING Bank Temsilcisi18 Aralık 2013

  Sn Nazlı G. Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 18/12/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi03 Aralık 2013

  Sn Nazlı G. Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 03/12/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi29 Kasım 2013

  Sn Nazlı G. Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön