28 Eylül 2015

ING Bank One Time Pasword Şifre Problemi!!

Operatör değişikliği yaptığım için internet bankacılığına girmek istediğimde ONE Time Pasword otp şifresi tarafıma ulaşmadı. Bunun üzerine ING Bank çağrı merkezini aradım. Herhangi bir banka/kredi kartım olmadığım halde ATM e yönlendirildim. Daha sonra işlemi yapamayacaklarını iletip şubeye yönlendirildim. Bugün arife ve tüm banka şubeleri 5 gün boyunca kapalı, ING Bank' ın müşterisine verdiği hizmeti tekrar gözden geçirmesi gerekli. Tek yapmak istediğim aynı numaramı üzerindeki sim blokesi' nin kaldırılmasıydı, bunun bedeli 5 gün beklemek olmamalı.

Uğur 88 Okunma

Cevaplar

  • Uğur'un Teşekkür Mesajı05 Ekim 2015

    Sürecin başından sonuna kadar ilgilenen, müşteri problemini, müşteri memnuniyetine çeviren. Çağrı Merkezi personeli Neşe Hanım'a çok teşekkürler.

  • ING Bank Temsilcisi05 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn Uğur T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 05/10/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi28 Eylül 2015

    Müşterimiz Sn Uğur T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön