27 Şubat 2013

ING Bank Onayım Olmadan Açılan Destek Hesabı!

Ing bank adıma destek hesabı tanımlamış ve sms ile cep telefonuma gelen not aynen şu ; '' destek hesap ekstreniz gönderilmeye başlanacak olup aylık 3, 99 TL olarak ücretlendirilecek. E ekstre istiyorsanız müşteri hizmetlerini arayınız '' Aradım , bir ben böyle bir hesap istemedim , 2 bana böyle bir borçlandırma yapmanızın yasal yeri yok. Müşteri hizmetlerini bu gerekçe ile saatlerce arıyorum açan yok. Ing bankın derhal bu işlemi iptal etmesini istiyorum . . Aksi halde yasal işleme başvuracağım. Böyle bir banka ile çalışmayı asla istemiyorum.

Deniz 45 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi28 Şubat 2013

    Sn Deniz K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 28/02/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sn Deniz K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön