17 Nisan 2013

ING Bank Öğrenci Bankamatik Kartından Aidat!

Yaklaşık olarak 3 yıl önce polis okulun da okumakta iken polis okulu öğrencilerine 35 TL ve üzeri Ing banka harçlık yatmakta idi. Ing bank o günlerde hiçbir şekilde yıllık kart aidatı talep etmemekte idi. 17. 04. 2013 tarihin den iki ay önce 0. 40 krş ve 17. 04. 2013 tarihinden bir ay önce 10 TL aidat hesabımdan kesmeye başladı. neden 3 sene boyunca kart aidatı talep etmedi şimdi neden kart aidatı talep ediyorlar artı bankamatik kartını bana verirken hiçbir şekilde kart aidatı alınmayacağını söylemişlerdi.

Ferhat 89 Okunma

Cevaplar

  • Ferhat 13 Ağustos 2013

    anlatılanlar beni tatmin etmedi bankamatik kartımı kapatmak istiyorum benim bulunmuş olduğum ilçede size ait bi şube bulunmamakta bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

  • ING Bank Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sn Ferhat C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 18/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sn Ferhat C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön