26 Mart 2015

ING Bank Ödül Olarak Verdiği Puanı Geri Alıyor!

Kampanyadan kazandığım son kullanma tarihi 7 Mart olan 100 TL puanımı, son günü yani 7 Mart'ta harcadım. Fakat bu ay sonunda gelen faturaya baktığım da puan borcu diye 98.5 TL tutarında bir borç yansıtılmış, telefon ile bankayı aradığımda aldığım cevap şu şekilde oldu; Puanların kullanım süresi dolmuş bu sebeple size borç olarak yansıttık."

Hadi diyelim haklılar (ki değiller), ee o zaman sormazlar mı? Madem süre doldu bana niye puanı kullandırdınız niye ben alışveriş yaparken pos cihazında o puan gözüktü? Bitti ise niye silinmedi? Bende son günü puanlar boşa gitmesin deyip fuzuli harcama yaptım. Bu düpedüz yanıltmacadır, lütfen yapmış olduğunuz hatanın bir an önce farkına varın ve düzeltiniz.

Onur 408 Okunma

Cevaplar

  • Onur12 Şubat 2017

    :)

  • ING Bank Temsilcisi26 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Onur Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 26/03/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi26 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Onur Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön