19 Haziran 2015

ING Bank Ödeme Gecikince Sabah Akşam Arıyorlar!

Kredimin ödemesini 1 hafta geçirdim diye sabah akşam arıyorlar böyle bir tavır bugüne kadar görmedim.Ödemediğim her gün arayacaklarmış, çalışanları. Burada ING Bank'ın ne kadar küçük olduğunu bir daha görüyoruz. Kredi verince el pençe karşında duranlar ödemeyi bir hafta geçirince her gün arayacağız diye ahkam kesiyorlar.

Mehmet 237 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi22 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn Mehmet Emin B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 22/06/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi19 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn Mehmet Emin B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön