05 Ekim 2016

ING Bank Ödediğim Halde Findeks Üzerinden Olumsuz Bilgilendirme Yaparak Beni Zor Duruma Soktu.

12.500 TL kredi çektim ve son taksiti ödeyemedim, son taksit icra göndermez herhalde dedim, bir gün geldim avukatın biri icra bildirimi diye bir şey göndermişler. Açtım öderiz kapatırlar diye ama avukat tam bir saygısız kadın ben ödemek için açtım bana ders veriyor akıldan yoksun, bende git icraya ver, nereye verirsen ver ben icradan öderim senin gibi terbiyesizlerle uğraşmam dedim. Nitekim icraya verdi bende icra dairesine ödedim. Ama kadının içinde uhde kalmış dosyayı kapatmamış benimde haberim yok kapatmadığından. Aradan 1-2 yıl geçti hesapları kapatayım da hesap ücreti ödemeyeyim diye banka ya gittim sizin haciz işleminiz var kapatamayız. Bende ödediğime dair evrakları bulup getirdim. Faks çektiler hesapları zorla kapattırdım. Üzerinden 4-5 yıl geçti ama hala Findeks raporu aldığımda ödenmemiş olarak kayıt duruyor ve bunlar yüzünden kredi çekemiyorum.

Suat 178 Okunma

Cevaplar

 • Suat 06 Ekim 2016

  Beni Aradılar. Henüz bir şeyi çözemediler tekrar anlattım tekrar bağırmak zorunda kaldım. Aynı işlemi açık tutup tekrar kontrol edeceklerini söylediler. Yani yine çözüm yok, bir Çözüm olursa bildiririm.

 • ING Bank Temsilcisi06 Ekim 2016

  Müşterimiz Sn Suat K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Suat 05 Ekim 2016

  "Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no... .’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. " Yazıyorsunuz ya bu konuda şubenize gittim. Telefon Bankacılığı aradım, mesajda gönderdim. Hiç bir şey gerçekleştirmediniz. Bir işlem gerçekleştirin sonra mesaj yazın bence

 • ING Bank Temsilcisi05 Ekim 2016

  Müşterimiz Sn Suat K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön