04 Kasım 2015

ING Bank Numara Sırası Problemi!

ING Bank numara değişikliği bildirmek için Ümraniye şubesinden sıra numarası aldım ve numaram yaklaşık 30 dakika bekletildikten sonra yandı daha da kötüsü benden sonra gelen yaklaşık 3 kişi benden önce bireysel masalara oturup işlemlerini hallettiler gişede ki kişilerde de işlem veya bekleyen yoktu ancak işlem yapmadılar. ING Bank olarak yaptığınız reklam veya haberlerin hakkını vermediğinizi düşünüyorum ING Bank olarak numara değiştirmek bu kadar zor olmasa gerek.

Buse 85 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi05 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn Buse Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 05/11/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn Buse Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön